SZUKAJ. REZERWUJ. CZUJ SIĘ DOBRZE.

Wszystkie lokalizacje

Lokalizacje naszych apartamentów w Rzymie

Zawiłe uliczki otaczające starożytny amfiteatr i ruiny rzymskiego cesarza to sąsiedztwo naszych Koloseum apartamentów. Tutaj znajdziesz to wszystko, co potrzebujesz w trakcie pobytu w Rzymie.

Pobyt w jednym z naszych Piazza Navona apartamentów dostarczy Tobie niezapomnianych wrażeń: oto, gdzie Rzym naprawdę tętni życiem. Kilka przecznic od najważniejszych zabytków Wiecznego Miasta.

Żyj jak prawdziwy Rzymianin w jednym z naszych apartamentów Trastevere. Trastevere jest miejscem, gdzie Rzym z dumą pokazuje prawdziwą duszę jego mieszkańców: wesoła, krzykliwa i kolorowa. Doświadcz życia miejskiego i stwórz własną rzymską historię.

Przebywanie w jednym z naszych Panteon apartamentów to więcej niż jedna zaleta: mieszkasz w historycznym centrum Rzymu, oferującym spektakularne widoki oraz starożytne skarby na każdym rogu.

Nasze apartamenty Watykan znajdują się w okolicy niesamowitego Watykanu. Wzdłuż głównej ulicy prowadzącej do placu św. Piotra, Via della Conciliazione, aż do brzegu Tybru ze wspaniałym Zamkiem Świętego Anioła.

Największą zaletą mieszkania w jednym z naszych apartamentów Termini jest to, że masz dostęp do reszty miasta i jego zaplecza dzięki transportowi publicznemu 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia.

Nasze apartamenty w pobliżu Schodów Hiszpańskich znajdują się w centralnej dzielnicy pełnej ekskluzywnych butików, wysokiej klasy restauracji i historycznych klejnotów. Ten obszar gwarantuje niezapomniane przeżycia w Wiecznym Mieście.

Ekskluzywna lokalizacja w Rzymie dla tych, którzy chcą cieszyć się niezapomnianą wędrówkę w samym sercu włoskiej Dolce Vita. Pobyt w jednym z naszych apartamentów Villa Borghese daję szanse na spotkanie swojej ulubionej gwiazdy.