SZUKAJ. REZERWUJ. CZUJ SIĘ DOBRZE.

Piazza Navona apartamenty

Piazza Navona Rzym apartamenty

Pobyt w jednym z naszych Piazza Navona Rzym apartamentów dostarczy niezapomnianych wrażeń: oto, gdzie Rzym naprawdę tętni życiem. Kilka przecznic od najważniejszych zabytków Wiecznego Miasta i w samym sercu intensywnego życia nocnego. Piazza Navona (plac Navona) jest bardzo dobrze połączony z każdą częścią miasta środkami transportu publicznego i można stąd dojść pieszo do każdej dzielnicy centrum miasta. Poniżej znajdziesz nasze najpopularniejsze apartamenty w pobliżu Piazza Navona i link do wszystkich Piazza Navona Rzym apartamentów.

Najpopularniejsze Piazza Navona apartamenty

Conservatorio Studio Apartment

Cena za noc od € 115

Conservatorio Studio Apartment to nowoczesny i przytulny apartament typu studio na parterze z pięknym tarasem, położony w pobliżu mostu Sisto, między dzielnicami Campo de Fiori i Trastevere.
Więcej informacji: Conservatorio Studio Apartment
Coronari Charming Apartment

Cena za noc od € 0

Coronari Charming Apartment to elegancki i nowoczesny apartament z 2 sypialniami w samym sercu Rzymu, w pobliżu majestatycznego Zamku Świętego Sant'Angelo nad Tybrem.
Więcej informacji: Coronari Charming Apartment
Farnese Charming Apartment

Cena za noc od € 230

Farnese Charming Apartment to stylowy i elegancki apartament z 2 sypialniami w historycznym sercu Rzymu ze wspaniałymi widokami na Piazza Farnese.
Więcej informacji: Farnese Charming Apartment
Farnese Elegant Apartment

Cena za noc od € 0

Farnese Elegant Apartment to przestronny i stylowy apartament z 2 sypialniami, mieszczący się w dawnym klasztorze przy cichej ulicy, ale w samym sercu historycznego Rzymu.
Więcej informacji: Farnese Elegant Apartment
HI Navona apartment Rome

Cena za noc od € 168

Jasny i świeży apartament z 4 sypialniami dla maksymalnie 8 osób, w niewielkiej odległości od zabytkowego i pięknego Piazza Navona w Rzymie.
Więcej informacji: HI Navona apartment Rome
Orso House Apartment

Cena za noc od € 0

Orso House Apartment to jasny i dobrze zaprojektowany apartament z 2 sypialniami dla maksymalnie czterech osób, położony w centrum w pobliżu Panteonu, Piazza Navona, Tybru i Zamku Świętego Anioła.
Więcej informacji: Orso House Apartment
Rome Unique Navona Penthouse Terrace

Cena za noc od € 140

Rome Unique Navona Penthouse Terrace to romantyczny apartament z 1 sypialnią i wspaniałym tarasem, położony pomiędzy Piazza Navona, Castel Sant Angelo i Campo dei Fiori.
Sweet Life studio Rome

Cena za noc od € 85

Ciesząc się doskonałą lokalizacją w obszarze Navona w Rzymie ten autentyczny apartament komfortowo pomieści do trzech osób.
Więcej informacji: Sweet Life studio Rome

Piazza Navona przewodnik

Transport z Termini na Piazza Navona

Any dostać się ze stacji Termini do Pantheonu możesz:

 • Dojść pieszo do stacji Repubblica, gdzie możesz wsiąść do autobusu nr 70 (w kierunku Clodio) i wysiąść na Senato (około 17 minut – 9 przystanków. Szacunkowy czas podróży 25 minut.
 • Dojść pieszo do stacji metra Termini, gdzie możesz wsiąść do metra MEB do Koloseum (około 3 minuty – 2 przystanki). Przy Koloseum wsiądź do autobusu 87 (w kierunku Giulio Cesare -Lepanto) i wysiądź na Senato (około 1 minuta – 6 przystanków). Szacunkowy czas podróży 27 minut.
 • Innym rozwiązaniem jest podróż taxi. Opłata to około 12 euro. Szacunkowy czas podróży 14 minut.

Sprawdź Navona opcje transportu na mapie Google lub sprawdź aktualne  opłaty za Navona taxi.

Piazza Navona parking

Najbliższe parkingi to:

 • EONETTO DI TOMASSETTI MARCO SNC (382 m od Piazza Navona). 6, Vicolo Del Leonetto
 • QUICK PARLAMENTO – ROMA (417 m od Piazza Navona). 4, Via Pallacorda
 • CENTIONI ALDO AUTORIMESSA (471 m od Piazza Navona). 44, Via Dei Chiavari

Sprawdź mapę Google aby uzyskać więcej informacji na temat parkingów i obszarów z zakazem ruchu.

Piazza Navone wskazówki dotyczące żywności

Z naszych Piazza Navona Rzym apartamentów możesz dojść pieszo do sklepów spożywczych oferujących lokalne i międzynarodowe codzienne zakupy. Nie jesteś w nastroju do gotowania? We współpracy z naszymi partnerami wybraliśmy parę niesamowitych restauracji, idealnych na lunch lub obiad.

Piazza Navone sklepy spożywcze:

 • DESPAR, Via Giustiniani12
 • CARREFOUR EXPRESS, Via Dei Coronari 17

Piazza Navone wybrane restauracje:

 • Ristorante 4 Fiumi, Piazza Navona 37-38
 • Il Capriccio, Via della Pace 27. Prawdopodobnie najlepsza pizza w okolicy
 • Ristorante Terra di Siena, Piazza San Pasquino 77. Włoskie jedzenie i wino
 • Dar Filettaro, Largo dei Librai 88. Rybne specjały i lokalne wino
 • La Quercia, Piazza della Quercia 23. Rzymskie potrawy i inne specjały

Piazza Navona wskazówki dotyczące napojów

 • Caffè Bernini, Piazza Navona 44. Nape i przekąski na tares z widokiem na plac
 • The Library Bistrot, Vicolo della Cancelleria 7. Przytulna kwiarnia i romantyczna restauracja. 3. Mood, Via Cesare Battisti
 • A bookshop and a café, typowa włoska kawiarnia literacka
 • The Drunken Ship, Campo de’ Fiori 20. Koktajle i specjalne imprezy w tym amerykańskim barze
 • Magnolia, Campo de’ Fiori 4. Smaczne przekąski i dobre napoje w przyjaznej atmosferze

Piazza Navona

Jeden z najbardziej znanych placów w Rzymie, Piazza Navona, został zbudowany na ruinach starożytnego stadionu Domicjana zachowując jego pierwotny kształt. Dlatego jest on szeroki i długi. Plac znajduje się w centrum Rzymu, w pobliżu Panteonu i pełny jest najbardziej gwarnych barów i kawiarni w mieście. Z ich tarasów możesz podziwiać widoki na urzekające zabytki: trzy piękne fontanny i kościół Sant’Agnese w Agone.

Centralna fontanna reprezentuje cztery rzeki z różnych kontynentów, stąd nazwa Fontanna Czterech Rzek. Została ona zbudowany około 1650 roku na zlecenie Innocentego X i zawiera ona cztery posągi symbolizujące rzeki Nil, Dunaj, Rio della Plata i Ganges. Pozostałe fontanny to Fontana del Nettuno, dedykowana Neptunowi, bogowi mórz, zbudowana w 1576 roku oraz Fontana del Moro.

Obszar wokół Piazza Navona rozciąga się od Panteonu aż do Lungotevere dei Tebaldi w południowo-zachodniej i Lungotevere di Tor di Nona w północno-wschodniej części, dwóch długich ulic biegnących wzdłuż brzegu Tybru, które przecięte są na dwie części przez dużą ulicę Corso Vittorio Emanuele II.

Na obszarze Navona znajduje się również Campo de ‚Fiori na południowej stronie Corso Vittorio Emanuele II; tu filozof Giordano Bruno został stracony za herezję w roku 1600, co zostało upamiętnione ciężkimi surowym pomnikiem dominującym na placu. Jest to zdecydowanie jedno z miejsc, gdzie Rzymianie najbardziej uwielbiają spędzać dni i noce: od wczesnych godzin porannych na otwartym rynku, aż do późnego wieczora, kiedy to muzyka pochodząca z barów otaczających posąg Giordano Bruno dociera do każdego zakątka placu. Ten obszar jest warty zwiedzenia podczas pobytu w jednym z naszych Piazza Navona Rzym apartamentów!

Piazza Navona co musisz zobaczyć

 • Piazza Navona (plac Navona), główny plac w Rzymie.
 • Domitian Stadium (station Domicjana). Zwiedzanie ruin.
 • Chiesa of Sant’Agnese in Agone, kościół z barokowymi fasadami zaprojektowany przez Borromini.
 • Campo de’ Fiori, miejsce, w które warto się udać wieczorem lub późnym popołudniem na włoskie happy hour
 • Largo Argentina, ruiny rzymskich świątyń z ery republikańskiej

W czasie pobytu w jednym z naszych Piazza Navona Rzym apartamentów możesz poprostu spacerować i podziwiać wszystkie te rzymskie atrakcje!

Piazza Navona, Rzym

Piazza Navona, Rome, Italy